pondělí 1. prosince 2014

Víkendový kurz s Khenpo Sonam Phuntsho

Různé prostředky Buddhových učení
podle výkladu Jamyang Khyentse Wangpa


Milí přátelé,
s radostí oznamujeme, že na přání Dzongsar Khyentse Rinpočheho navštíví Prahu Khenpo Sonam Phuntsho, jeden z předních mnišských žáků Rinpočheho. Více informací o tomto učiteli naleznete ZDE

Tématem meditačního víkendového kurzu, který proběhne 9. – 11. ledna 2015 v Buddhistické centru Lotus v Praze, bude učení "Různé prostředky Buddhových učení (podle výkladu Jamyang Khyentse Wangpa)". Khenpo bude učit v angličtině, překlad do češtiny bude zajištěn.

Program:
Pátek 9. ledna
19:00 – 21:00: úvodní výklad ke třem jánám založený na třech otočeních kola dharmy.
Sobota 10. ledna
09:30 – 12:00: tzv. tři sliby v jednotlivých jánách.
14:00 – 16:00: uplatnění třech ján v jednotlivých fázích praxe.
Neděle 11. ledna 
09:30 – 12:00: zakončení sobotního výkladu, otázky a odpovědi.
od 14:00: předání lungu (zmocnění) k praxi Ngöndra Longčhen Nyingtik, zkrácený výklad s ohledem na množství dotazů od účastníků kurzu.

Adresa centra:
Buddhistické centrum Lotus, Dlouhá 2, Praha 1. 

Kurzovné: 
Příspěvek na pokrytí finančních nákladů za celý kurz činí 900 CZK / 33 EUR. Nedostatek finančních prostředků není překážkou pro Vaši účast na kurzu! 

Registrace:
Na víkendový kurz se prosím registrujte ZDE
Pokud se z individuálních důvodů můžete zúčastnit pouze části kurzu, upřesněte prosím tuto skutečnost v poznámkách na závěr registračního formuláře.

Ubytování pro mimopražské účastníky:
1. V blízkosti centra Lotus je dobrý a levný Hostel Prague Týn
2. Účastníci kurzu, kteří mají transmisi od Namkhai Norbu Rinpočheho, mohou přespat v pražské gonpě Dzogčhenové komunity /Pro členy Dzogčhenové komunity 100 CZK (cca 3,6 €) za noc, pro nečleny 200 CZK (cca 7,2 €)./.
3. Pokud by vám výše uvedené možnosti nevyhovovaly, můžete nám napsat na níže uvedený email. Pokusíme se najít jiný hostel, nebo nocleh v soukromí. 


Pokud víte o někom, koho by tato událost zajímala, neváhejte s přeposláním této pozvánky!
Pro aktuální informace o učení a případných změnách sledujte stránky této události na Facebooku, nebo se ptejte na níže uvedený email.
Těšíme se na setkání v Centrum Lotus!Siddhartha´s Intent Česká Republika

Žádné komentáře:

Okomentovat